Kniha: Mitsubishi Pajero Sport/Montero sport (b) 1996-2008G. V. REM. Služby. to je. Barva. foto., Ser. Jary | svět autobooks

Dostupnost: Skladem

405.86 Kč

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Mitsubishi Pajero / Montero sport-Opravy a Údržba Příručka, 1996-2008 s 3,0 a 3,5 L benzinové motory.

Silnice jsou linky na mapě, na které auta se pohybují. Na nějaké auto, můžete řídit z cesty, ale ne na jakékoli poté můžete pokračovat v pohybu. Jeden pohled Mitsubishi Pajero dost, aby pochopili, je špatné auto, na které byste měli pečlivě zvážit způsob, jak off-road. Vysoká světlá výška, hladké aerodynamické karoserie, schopnost překonat výtahy a hloubek, než které jiné pasuyu-mistubisi Pajero je vytvořen jako skutečné SUV.

Ale to je takové vozy, které vyžadují zvláštní pozornost od majitele. Správná Péče a příslušný provoz vozu-záruka jeho dlouhověkost.

Mitsubishi Pajero / Montero sport-Opravy a Údržba Příručka, 1996-2008, s benzinovým motorem 3,0 a 3,5 L vytvořen speciálně pro to, aby pomohl majitel Mitsubishi Pajero ušetřit spoustu času a úsilí. Zde můžete najít podrobné údaje, tipy a doporučení pro diagnostické operace nějaké pravděpodobné, problémy nebo selhání systémů a jednotek vozu Mitsubishi Pajero / Montero sport 1996-2008 roky vydání, s 3,0 a 3,5 L benzinové motory. Je příznačné, že problémy se vyskytují ve chvílích, kdy si nemyslím, že o to vůbec, a při náhlé a naprosto nečekané poškození se děje na poušti sledovat od auta, služby, tento příspěvek bude tvůj jediný asistent.

Tato příručka podrobné informace o diagnostiku, opravy a seřízení motoru, vstřikovací čerpadlo, start systémy, nabíjení a turbo-nafukování, návod k použití automatická převodovka a abs a doporučení pro úpravy a opravy mechanických a automatické převodovky, pohonu všech kol, řídicí systémy, komponenty brzdového systému, řízení a zavěšení.

Publikace popisuje údržbu a opravy Mitsubishi Pajero / Montero sport cars na základě ready-made náhradních dílů v garáži a dílně.

V době, kdy ostatní Mitsubishi majitelé utrácet peníze a čas tráví v autě služeb, můžete klidně použít tento návod a uvědomit si, že nyní můžete snadno opravit vaše auto sami. I dlouhá cesta, ve kterém mnoho z problémů se může stát s autem opustí pouze pozitivní dojmy.

Všechny pracovní operace jsou doprovázeny barevné fotografie a podrobné komentáře, které vám umožní ušetřit čas, sílu a peníze, a také minimalizovat riziko poškození zařízení.

Jednotlivé části publikace patří příručky Mitsubishi Pajero / Montero sport, doporučení na údržbu a barvu obvody vozu elektrických zařízení.

Kniha je určena pro majitele vozů Mitsubishi Pajero Sport/Montero Sport, specialisté set a auto služby.

Info...

Značka Мир Автокниг

Napsat recenzi

Kniha: Mitsubishi Pajero Sport/Montero sport (b) 1996-2008G. V. REM. Služby. to je. Barva. foto., Ser. Jary | svět autobooks

Kniha: Mitsubishi Pajero Sport/Montero sport (b) 1996-2008G. V. REM. Služby. to je. Barva. foto., Ser. Jary | svět autobooks

Mitsubishi Pajero / Montero sport-Opravy a Údržba Příručka, 1996-2008 s 3,0 a 3,5 L benzinové motory. Silnice jsou linky na mapě, na které auta se pohybují. Na nějaké auto, můžete řídit z cesty, ale ne na jakékoli poté můžete pokračovat v pohybu. Jeden pohled Mitsubishi Pajero dost, aby

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty