VSONIC VS3 LEDOVCE hi-fi Audio Dynamický Driver In-ear Sluchátka s Odnímatelným Kabelem 2póly 0.78 mm Konektor

Dostupnost: Skladem

1 020.30 Kč

1 259.63 Kč

-19 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

VSONIC VS3 LEDOVCE hi-fi Audio Dynamický Driver In-ear Sluchátka s Odnímatelným Kabelem 2póly/0.78 mm Konektor

* Produkty, design a specifikace, stejně jako doplňky, jako je například změna, již není odvolání.

Kapalina Sochařství design, výklad nové estetické. VS3 vyrobeny ze speciálně vyvinuté pryskyřice materiálu, s Hladký vzhled, Pevný a odolný. Inspirován ledovce, Pomocí tekutin sochařství design koncept, Aby celý vzhled je osvěžující. Bilance tří frekvencí Dobré na analýzu zvuku podal a vysokou frekvencí, přičemž přednost mají hi-fi, a je použitelný pro populární ženský hlas a hudební nástroj. - Po 100 hodin burn-in, VS3 (s dynamický ovladač, kompozitní membrána), bude mít lepší kvalitu zvuku.

2 Pin/0.78 mm Odnímatelný kabel 2póly/0.78 mm rozhraní Pro různé milovníky hudby, poskytují lepší škálovatelnost a kompatibilita podle vlastních preferencí, což Výrazně zlepšuje výkon VS3. Humanizovaný design boltce struktura Pohodlné a měkké,vnitřní bionická struktura může mít přiléhající k boltce a přinést větší pohodlí, takže jednání více skutečné. vhodné pro dlouhou dobu poslechu. Nano-úrovni kompozitní membrána Pomocí 11mm vysoký dynamický CCAW pohonná jednotka , S Sto vrstev Uhlíkových nano-úrovni kompozitní biologické membrány, Vysoce rozšířit vysokofrekvenční rozsah, stabilizovat nízkofrekvenční efekty a výstup každý hudební detail.

Elastický-odolný drát Pomocí elastické-důkaz, drát, dvojitá vrstva TPE materiály se používají na vnější části pro snížení statické elektřiny účinky tření, snížení stetoskop účinky a snížit vinutí drátu snadný příprava

"pálení v" - Jak Vyvinout Lepší Zvuk Sluchátka. Krok 1: Bílý šum kruhové hraní Za prvé, použijte bílý šum, hlasitost by měla být mírně nižší než běžné písničky a tam by měl být přerušovaný kruhové hraje ve středu; celková doba je cca 20h. *Dva bílý šum webové stránky se doporučuje: rainymood.com calm.com Krok 2: Růžový šum, měkké hudbu Použít růžový šum ve stejném objemu, tam by měl mít přestávku na střední a oběhu asi 10h. Krok 3: Lossless hudba, jeden cyklus Vyberte si své oblíbené skladby (měkké ty, které jsou doporučené) a pak postupně vyberte jiné druhy song, hrát je na běžné hlasitosti, dokud se na tón se stává hladká.

Délka Řádku 1,25 mm
Podpora Paměťových Karet No
Komunikace Pevné
Citlivost 108±3dBdB
Počet Řidičů 2
Styl In-Ear
Vocalism Princip Dynamické
Číslo Modelu VS3
Odpor 35ΩΩ
Podpora APLIKACE No
Plug Typ L Ohýbání
S Mikrofonem No
Je bezdrátový No
Konektory 3,5 mm
Značka Jaben
Ovládání Hlasitosti No
Aktivní Hluk-Zrušení No
Impedance Rozsah -
Bezdrátové Typ NIC
Ovládací Tlačítko No
Funkce Sport
Vodotěsné No

Napsat recenzi

VSONIC VS3 LEDOVCE hi-fi Audio Dynamický Driver In-ear Sluchátka s Odnímatelným Kabelem 2póly 0.78 mm Konektor

VSONIC VS3 LEDOVCE hi-fi Audio Dynamický Driver In-ear Sluchátka s Odnímatelným Kabelem 2póly 0.78 mm Konektor

VSONIC VS3 LEDOVCE hi-fi Audio Dynamický Driver In-ear Sluchátka s Odnímatelným Kabelem 2póly/0.78 mm Konektor * Produkty, design a specifikace, stejně jako doplňky, jako je například změna, již není odvolání. Kapalina Sochařství design, výklad nové estetické. VS3 vyrobeny ze speciálně

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty