Nové 4KS Originálních 33220-58J02 58J0 Vačkového hřídele Snímač Polohy Klikového hřídele, se Hodí Pro Suzuki Velké Množství k Dispozici na Skladě

Dostupnost: Skladem

794.21 Kč

945.36 Kč

-15 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Jsme záruka, že je to kvalitní a vyzkoušené každý pracuje dobře před odesláním.zjistíte, že je to nejlepší řešení, pokud si koupíte.Budeme poskytovat nejlepší služby pro vás. Jediný způsob, jak být 100% jistý, že část se hodí vaše vozidlo je, aby podívejte se na vaše originální číslo dílu,můžete také obraťte se na místního prodejce nebo e-mail mi pro hel p.

Přijímáme platby Kreditní Kartou, Bankovním Převodem a jiné Platby, které www.obuv-olomouc.cz podporu. Plateb za emis t musí být doručena během 19 dnů od ukončení aukce. Uveďte vaše speciální požadavky (barva, balení, hodnota prohlášení, atd.) když uděláte platby, nebo poslat zprávu na nás.

Máme Loď po celém Světě s Výjimkou APO/FPO My jen loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší dodací adresu. Poštovné do Číny/HK post air mail je velmi pomalý,průměrná doba dodání je cca 30~40 dní,Že bude delší, když jsi nákup na nákupní sezóny a špatné počasí.Pokud jste cannt počkejte,Prosím, dont vybrat tuto zásilku termín.

SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 40 pracovních dnů od pošleme to, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka! Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupující' odpovědnost, Budete muset zkontrolovat s vaší celní úřad, aby zjistili, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem Před podpisem balíčku, prosím, zkontrolujte, zda výrobek není poškozen během přepravy, a zda výrobek je v ní. Pokud ne, prosím odmítnout podepsat. Ty budou považovány za příjem správného produktu tak dlouho, jak jste podepsali pozemku.

Budeme se snažit v našich silách, aby služby každý zákazník až na drobné Velmi nerozumné požadavky . máte 14 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Prosím, kontaktujte nás do 14 dnů. Pokud tato položka je ve svém držení více než 14 dnů, je považováno za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. doufám, že můžete pochopit. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo, je váš důvod pro návrat, a vaše www.obuv-olomouc.cz ID. My vám vrátíme peníze po obdržení zboží v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a příslušenství zahrnuty. Můžete také zvolit mít náhradní.

Pokud máte nějaký problém s barva, velikost, kvalitu nebo jiný problém, prosím, kontaktujte nás svobodně, než byste nám neutrální/negativní zpětnou vazbu. Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU, jakmile www.obuv-olomouc.cz nám umožňují opustit zpětnou vazbu. Jsme srdečně rádi, aby vám uspokojit řešení. Pokud máte rádi náš bod, srdečně očekává, že svých pět hvězd zpětnou vazbu. Budeme pracovat tvrději, aby vám uspokojit služby. Protože vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás,díky moc!

Pokud máte nějaký problém s barva, velikost, kvalitu nebo jiný problém, prosím, kontaktujte nás svobodně, než byste nám neutrální/negativní zpětnou vazbu. Četné fakta prokázaly, že obě strany plně přátelské komunikaci může vyřešit problém lépe , naopak, přímo opustit negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, nepřispívá k řešení problému, doufám, že jsme se navzájem pochopili. dejte nám "win-win"

Umístění Vačkového hřídele
Usnesení 1
Hystereze 1
Citlivost 33220-58J02
Rozsah Měření 1
Další Část Číslo1 33220-58J02 58J0, 58J0, 3322058J02
Značka ČIROK
Výměnu Číslo Dílu 33220-58J02 58J0, 58J0, 3322058J02
Země/Region Výroby Automobilů Čína (Pevnina)
Opakovatelnost 33220-58J02 58J0, 58J0, 3322058J02
Materiál plastové a další
Výrobce Číslo Dílu 33220-58J02
Lineární 1
Typ Holzer

Napsat recenzi

Nové 4KS Originálních 33220-58J02 58J0 Vačkového hřídele Snímač Polohy Klikového hřídele, se Hodí Pro Suzuki Velké Množství k Dispozici na Skladě

Nové 4KS Originálních 33220-58J02 58J0 Vačkového hřídele Snímač Polohy Klikového hřídele, se Hodí Pro Suzuki Velké Množství k Dispozici na Skladě

Jsme záruka, že je to kvalitní a vyzkoušené každý pracuje dobře před odesláním.zjistíte, že je to nejlepší řešení, pokud si koupíte.Budeme poskytovat nejlepší služby pro vás. Jediný způsob, jak být 100% jistý, že část se hodí vaše vozidlo je, aby podívejte se na vaše originální

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty