Puer daidaihua výtažky pro zdraví, hubnutí, nejlepší spalování tuků snížit váhu patch pro anti celulite

Dostupnost: Skladem

156.92 Kč

261.53 Kč

-39 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

FIIYOO ZNAČKY BYLINNÉ NÁPLASTI

Pro velkoobchod, prosím, kontaktujte nás

Daidaihua Výtažky slim patch

Podrobnosti o produktu

Vlastnosti: Přírodní spalovač tuku Břicho-Cílená dieta řešení Žádné známé vedlejší účinky

Ingredience:

Daidaihua výtažky, Cassia Semen Výtažky, Jobstears Semen, Moruše List Extrakt, Nezralé Hořký Pomeranč, Scutellaria baicalensis, Aktivní látky rostlinného extraktu

【】 Použití

1. Trhat tašky, vyzvednout sliming patch.

2. Vložit sliming patch na pupku, a pak pevné s lepidlem.

3. Jeden kus každý den, udržitelné externí aplikace pro 12-24 hodin a obecně průběhu jednoho měsíce. Pro ještě lepší výsledky, zkuste dvou-měsíční kurz.

【upozornění】

Neplatí pro ženy v těhotenství a menstruace, A také lidé s těžkým nedostatkem chlad sleziny a žaludku

2. Neužívejte potravin s vysokou kalorickou hodnotu, nepijte kafe/alkohol, nejezte ořechy, A nic nejezte 3 hodiny předtím, než jdete spát. Pikantní jídlo není navrhl, aby se při použití slim patch.

Fotografií Galary

Složka Recenzi

F. A. Q

1. Je Slim Patch bezpečný?

Ano - a to z následujících důvodů:

a) je přírodní čisté 100% bylinné náplasti.

b) je použita externě, tedy bez zátěže je umístěn na vnitřní orgány jako je žaludek, játra nebo ledviny.

c) bylo testováno po dobu 3 let na to, aby žádné škodlivé účinky.

d) je kofein a efedrin zdarma. - Pokud máte nějaké kožní alergie, obraťte se na vaše zdraví starat profesionální před použitím. Ženy, které jsou ve všech fázích těhotenství nebo období kojení by se měly vyhnout použití tohoto produktu.

2. Jak brzy mohu očekávat výsledky?

Si všimnete změny do 14 dnů. V jednom hmotnosti, snížení cyklus (28 dní) můžete vidět změny.Individuální výsledky se budou lišit. Je důležité, že budete postupovat podle pokynů.

3. Beru léky na předpis, mohu použít Slim Patch ve stejnou dobu?

Tohle je externě aplikován patch, všechny přírodní a nemá žádné vedlejší účinky, nicméně je vždy důležité se poradit se svým lékařem, pokud užíváte léky nebo jste náchylní k kožní alergie. Prosím, přečtěte si seznam složek před použitím.

4. Proč použít Slim Patch patch na pupku?

Proces použití náplast na oblast pupku je v souladu s dobou zkouší Čínský pupku terapie, která byla vyvinuta a je účinný pro více než 2000 let. Rovněž bylo klinicky prokázáno, že tato oblast těla poskytuje pro velké koncentrace krevní cévy a kapiláry, žíly, které umožňují kůži permeační proces co nejefektivněji pracovat tím, že bylinné sloučeniny přímý přístup k tělu.

5. Proč použít Slim Patch v noci?

Když spí, tělo má tendenci ukládat přebytečný tuk, protože metabolismus je na nejnižší úrovni, proto je důležité, aby začít proces hubnutí v noci. Léky užívá perorálně metabolizovat za 2-4 hodiny a v podstatě nemají kontinuální účinek; nicméně Slim Patch může být efektivní pro 12 hodin, zabránit tuk syntéza a podpoře rozkladu tuků.

6. Jak bude Slim patch pro mě pracovat?

S Slim patch budete moci ovládat vaši chuť k jídlu, zvýšit váš metabolismus ( spalování přebytečný tuk ), snížení vstřebávání tuků a bude pomáhat při odstraňování škodlivých toxinů z těla. Patch bude také pomoci při regulaci vysokého krevního tlaku a hladiny cholesterolu.

7. Mám dietu nebo cvičení, při používání Slim Patch?

vždy je prospěšné dodržovat několik základních hygienických pravidel. Například: pít dostatek vody během dne, nemusíte jíst předtím, než jdete do postele, a zapojit se do nějaké fyzické aktivitě alespoň 30 minut denně , atd...

8. Mohu získat váhu zpět, když jsem přestat používat Slim Patch?

tento produkt reguluje schopnost vašeho těla absorbovat tuk; nicméně stále musíte udržovat zdravý životní styl a dodržovat některá základní pravidla

9. Je Slim Patch pro všechny?

Ne - Lidé ve věku nad 14 lze použít Slim patch. Ženy, které jsou ve všech fázích těhotenství nebo období kojení by se měly vyhnout použití tohoto produktu.V podstatě, ženy jsou více citlivé, aby se hubnutí použitím této opravy.

10. Jak dlouho musím používat Slim Patch?

Většina žen dosáhnout jejich cíle na 1 až 3 měsíce. Individuální výsledky se budou lišit podle typu těla, úroveň aktivity a životní styl

NET WT 5 záplat/pytel
Značka FiiYoo
Typ Hubnutí Patch
Typ Položky Hubnutí Krémy
Číslo Modelu lida
extrakty daidaihua

Napsat recenzi

Puer daidaihua výtažky pro zdraví, hubnutí, nejlepší spalování tuků snížit váhu patch pro anti celulite

Puer daidaihua výtažky pro zdraví, hubnutí, nejlepší spalování tuků snížit váhu patch pro anti celulite

FIIYOO ZNAČKY BYLINNÉ NÁPLASTI Pro velkoobchod, prosím, kontaktujte nás Daidaihua Výtažky slim patch Podrobnosti o produktu Vlastnosti: Přírodní spalovač tuku Břicho-Cílená dieta řešení Žádné známé vedlejší účinky Ingredience: Daidaihua výtažky,

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty