Kytara Šrouby Kit 9 Typů Loutnaře Nástroj s Pinzetou pro Elektrickou Kytaru Most, Pickup, Pickguard, Tuner Kolíky, Spínače, Pružiny

Dostupnost: Skladem

114.65 Kč

233.99 Kč

-51 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Vítejte v našem obchodě

POPIS PRODUKTU

*1. Celá sada obsahuje 9 druhů šroubů a 2 typy kytara popruh tlačítka, pinzety pro elektrickou kytaru, celkem 254 kusů, všechny skladujte v plastové krabici, vhodné pro přepravu a udržet. Množství v balení: zobrazit jako obrázek a popis produktu. *2. Barva: stříbrná/černá , perfektní náhradní díly, místo staré šrouby a pružiny. *3. 9 Různé druhy šroubu, v podstatě aby to pro vás snadné se vypořádat s kytarou, opravy, splnit všechny vaše potřeby. *4. Kytarový popruh tlačítko: snadná instalace, stačí připojit k vaší popruh a šroub bezpečně do blokovací polohy. *5. Loket pinzety, aby to pro vás jednodušší, aby vyzvednout šroub, snadná instalace a pohodlné použití, vhodné pro většinu elektrických kytar. Popis: Barva: stříbrná/černá Materiál: nerezová ocel Balení obsahuje: Pickguard Šroubky: 50 kusů Tuner Šrouby: 50 ks Pickup Kroužek Šrouby: 20 kusů Strat Bridge Montážní Šrouby: 12 kusů Tele Bridge Montážní Šrouby: 12 kusů Strat/Tele Pickup Šrouby s Pružinou: 12 Sad Humbucker Pickup Šrouby s Pružinami: 12 Sad Krku Deska Montážní Šrouby: 12 kusů Přepínač Šrouby: 50 kusů 2 * Plochá hlava, kytarový popruh tlačítko 2 * Mushroom head kytarový popruh tlačítko 1 * Pinzeta 1 * Plastových Organizátor Box Poznámky: 1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla. 2.Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data.

FUNKCE PRODUKTU

*1. Celá sada obsahuje 9 druhů šroubů a 2 typy kytara popruh tlačítka, pinzety pro elektrickou kytaru, celkem 254 kusů, všechny skladujte v plastové krabici, vhodné pro přepravu a udržet. Množství v balení: zobrazit jako obrázek a popis produktu. *2. Barva: stříbrná/černá , perfektní náhradní díly, místo staré šrouby a pružiny. *3. 9 Různé druhy šroubu, v podstatě aby to pro vás snadné se vypořádat s kytarou, opravy, splnit všechny vaše potřeby. *4. Kytarový popruh tlačítko: snadná instalace, stačí připojit k vaší popruh a šroub bezpečně do blokovací polohy. *5. Loket pinzety, aby to pro vás jednodušší, aby vyzvednout šroub, snadná instalace a pohodlné použití, vhodné pro většinu elektrických kytar.

POZNÁMKA:

1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla.

2.Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data.

PRODUKT SHOW

Tipy

▶ Návrat :

Pokud tam nějaké problémy s kvalitou ,prosím o nabídku podrobné informace k nám do 7 dnů poté, co obdržíte pozemku,budeme potvrdit problém a pak nabídnout uspokojující soultion k vám.Všechny vrátit zboží musí být v původním obalu a prosím nabídnout sledovací číslo.

▶ Zpětné vazby :

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležité! Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Oceňujeme 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu, je To dobré pro naše dlouhodobé podnikání. Budeme také posílat stejné zpětná vazba pro vás.

barva Sliver/Černá
Číslo Modelu YL202924
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Kytara Šrouby Kit 9 Typů Loutnaře Nástroj s Pinzetou pro Elektrickou Kytaru Most, Pickup, Pickguard, Tuner Kolíky, Spínače, Pružiny

Kytara Šrouby Kit 9 Typů Loutnaře Nástroj s Pinzetou pro Elektrickou Kytaru Most, Pickup, Pickguard, Tuner Kolíky, Spínače, Pružiny

Vítejte v našem obchodě POPIS PRODUKTU *1. Celá sada obsahuje 9 druhů šroubů a 2 typy kytara popruh tlačítka, pinzety pro elektrickou kytaru, celkem 254 kusů, všechny skladujte v plastové krabici, vhodné pro přepravu a udržet. Množství v balení: zobrazit jako obrázek a popis produktu.

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty