DIO50 AF18 125ccm BWSP ČERNÝ OREL Vodní Chlazení Sestavy Tuning Big Bore 54mm Klikového hřídele 52.6 mm 96mm Variátor Dio 50

Dostupnost: Skladem

55 509.22 Kč

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

BWSP BLACK EAGLE EDITION

Je to vodní chlazení motoru pro Honda DIO50 AF18, který je dodáván s big bore kit válce 54mm, dlouhý zdvih klikového hřídele 52.6 mm +3, JISO spojky montáž, JISO variátor 96mm, dlouhý pás, BWSP lehká váha setrvačníku rotoru zapalování, BWSP CNC převodovky kryt s modifikovanou primární a sekundární ozubená kola, l/c, chladiče, rukojeti, kliky, BWSP kickstarter, BWSP vody systém chlazení a JISO výfukového potrubí. Možnost "set s kola" jsou zahrnuty MFZ ráfků McLaren styl a TWPO pneumatiky.

To je plně nakonfigurován plug and play motoru.

* Jsme schopni postavit vlastní motor nebo skútru pro vás. S některou cc kapacity jako 70cc-160cc, vodní chlazení nebo chlazení vzduchu. Přijímáme vaše osobní přání a může montáži motoru, pro vás osobně. Pro více informací, prosím, kontaktujte nás.

Naše webové stránky:

• Můžeme poskytnout:

Motory, tuning sady, sady pro závodní jednotlivé projekty, 2 taktní motory.

WhatsApp: +8613068844900

• Sledujte nás na Instagram: bwsp_tuning

UPOZORNĚNÍ PŘED NÁKUPEM:

• Nekupujte, pokud nechcete potvrdit, můžete je použít, zeptejte se nás pro detailní výkres zkontrolovat, zda jsou vhodné.

• Obdržíte položky stejné jako obrázky. Možná trochu rozdíl o barvu, jako světlo během fotografování.

• Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena. To znamená, že lodní společnost bude účtovat tyto poplatky od vás, pokud chcete získat položky.

VRÁTIT A ZMĚNIT: • Prosím, kontaktujte nás do 14 dnů, pokud budete potřebovat vrátit.

• Návrat položka musí být v původním stavu, pošlete zboží zpět na adresu jsme vám říct.

• Kupní cena bude vrácena, ale přepravní náklady a není vratná, pokud kupující koupit produkty v omyl, kupující musí dovolit návratu přepravní náklady .

• Kupující může požadovat plnou náhradu zahrnují přepravní náklady nebo změny produktů zdarma, pokud jsme zaslali špatné produkty, vynechal balíku od přepravní společnosti, špatné kvality nebo produkty jsou rozbité při přepravě (vyžadují jasné obrázky produktů a balíčků). PLATBA: • přijímáme také Western Union, PayPal. DOPRAVA: • Možná, že tam bude nějaké zpoždění, protože lodní společnosti, nebo zvyky, přeji vám, kontaktujte nás, pokud zpoždění, ale ne otevřít spor, protože to není naše chyba. • Když vyberete na příspěvek od express, někdy, budeme psát do kurýra, který jste vybrali, protože tam mohou být některé problémy s celní odbavení a možná, že dodací doba není nejrychlejší.

Objem (ml) 125ccm
Typ Materiálu OCEL
Externí Testování Certifikace CCC
Položka Průměr 0inch
Speciální Funkce Tuning motoru
Typ Položky Motory
Ne. Válců 1 Válec
Hmotnost Položky 25kg
Šířka Položky 0inch
Název Modelu BWSP
Původ TW(Původu)
Značka BWSP
Položka Výška 0inch
Položka Délka 0inch

Napsat recenzi

DIO50 AF18 125ccm BWSP ČERNÝ OREL Vodní Chlazení Sestavy Tuning Big Bore 54mm Klikového hřídele 52.6 mm 96mm Variátor Dio 50

DIO50 AF18 125ccm BWSP ČERNÝ OREL Vodní Chlazení Sestavy Tuning Big Bore 54mm Klikového hřídele 52.6 mm 96mm Variátor Dio 50

BWSP BLACK EAGLE EDITION Je to vodní chlazení motoru pro Honda DIO50 AF18, který je dodáván s big bore kit válce 54mm, dlouhý zdvih klikového hřídele 52.6 mm +3, JISO spojky montáž, JISO variátor 96mm, dlouhý pás, BWSP lehká váha setrvačníku rotoru zapalování, BWSP CNC převodovky kryt

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty