Ultrazvukový Zvlhčovač Vzduchu Šálek Aroma Difuzér Čistička Vzduchu Mist Maker USB S LED Světla Pro Domácí, Auto, Kancelář

Dostupnost: Skladem

112.51 Kč

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Vlastnosti:

1. Polymer atomizace technologie: Tento produkt používá polymer atomizace technologie umožňují molekuly vody difundovat do vzduchu, tak, že žádné kapičky vody jsou vráceny na mokré stolu.

2. Nano-atomizace: Tento produkt používá nano-atomizace technologie k uvolnění velmi jemné vodní mlhy, které mohou snadno proniknout kožní bariéru a hluboce hydratují pokožku.

3. Dvoustupňové zvlhčování: Tento výrobek má dvě fáze zvlhčování, což může výrazně mlha a hydratují a péče o pleť.

4. Redukce šumu: Tento produkt je navržen tak, aby snížení hluku a spustit ≤30dB, který dělá to pro vás těžké cítit.Bez ohledu na to, zda pracujete, nebo ne, to nebude obtěžovat vás.

5. 250 ml velká kapacita: Tento výrobek má velkou kapacitu, může vyživují pro 10h, a rychle se rozptýlí sušení v klimatizované místnosti.

Popis:

1. Mám diamond cup zvlhčovač, dát si delikátní hydratační každý den, aby se budete cítit tak pohodlně, jako doma, plné vitality.Nový den začíná, je snadné s ním pracovat, užívat si života a dát si dobrý stav.

2. Tento produkt je vhodný pro volný čas a zábavu, kancelář, auto, zvlhčování a jiných příležitostech, a přijímá teplé srdce noční světlo design pro podporu dotykové snímání.Vestavěný kovové sondy, automatické vypnutí a suché pálení, když bez vody, budete se cítit tak snadné, jako když jste doma.

Specifikace:

Barva: Bílá, Růžová, Modrá, Královská Modrá

Velikost: 149*68*68 mm

Pracovní napětí: DC5V

Pracovní proud: 400mA

Spotřeba energie: 2W

Kapacita nádržky na vodu: 250 ml

Sprej množství: 35 ml/h

Načasování čas: 5 hodin, v souboru; 10 hodin ve druhém souboru

Materiál: ABS+PP+silikon/elektronické komponenty

Výkonný standard: GB4206.1/GB4706.48

Rozhraní: USB

Obsah Balení:

1 x barevné diamond cup zvlhčovač vzduchu

Poznámky:

1.Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích.

2.Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.

Certifikace NIC
Značka PRITECH
Výkon (W) 1w
Kapacita <1L
Napětí (V) 5V
Původ KN(Původu)
Hluk <36db
Metoda Zvlhčování Vypouštění Mlhy

Napsat recenzi

Ultrazvukový Zvlhčovač Vzduchu Šálek Aroma Difuzér Čistička Vzduchu Mist Maker USB S LED Světla Pro Domácí, Auto, Kancelář

Ultrazvukový Zvlhčovač Vzduchu Šálek Aroma Difuzér Čistička Vzduchu Mist Maker USB S LED Světla Pro Domácí, Auto, Kancelář

Vlastnosti: 1. Polymer atomizace technologie: Tento produkt používá polymer atomizace technologie umožňují molekuly vody difundovat do vzduchu, tak, že žádné kapičky vody jsou vráceny na mokré stolu. 2. Nano-atomizace: Tento produkt používá nano-atomizace technologie k uvolnění velmi

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty