Geometrické Závěsy Geometrický Vzor Retro 60. let, Styl, Barvy, Čtverce, Kruhy Složení Obývací Pokoj Závěsy Okna Ložnice Oranžová

Dostupnost: Skladem

298.68 Kč

373.41 Kč

-20 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Vítejte na návštěvě mého obchodu:Materiál: 100% Eco-Friendly Polyesterové vlákno Barva: Jako obrázek Velikost:(Šířkaxvýška)

Vlastní Velikost:Prosím, Kontaktujte Prodávajícího Před Místem Objednávky Tipy: Pro správnou plnost, panely by měly měřit 2-3 krát šířka koupelna Prosím, dovolte mírné odchylky vzhledem k ( 1-3cm ) lemování. Všechny položky jsou pro skutečné natáčení. Nicméně, různé monitory a různých jasu může způsobit, že barvy mírně lišit.

O Lodní Dopravy

1. Pošleme položky do 1-5 dnů (pracovní dny, není sezón) po zaplacení je potvrzeno tím, že platforma formátu( je To vlastní produkt, takže to nejde zrušit po 2 dnech).

2. Někdy, nebudeme sledovat váš zvolený způsob dopravy, protože budeme volit nejefektivnější způsob dopravy pro vás. Nechat si zobrazit produkt rychleji.

3. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do odhadovaný časový rámec, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

4.Prosím, ne otevřít spor bez jakékoliv komunikace , je to nespravedlivé pro prodávajícího . Rádi bychom, aby vám pomohou vyřešit problémy .

Poprodejní Servis

1. Pokud není produkt jako popis nebo zlomený v tranzitu,prosím, pošlete nám fotku,budeme dělat plnou náhradu nebo odeslat nový produkt.

2. V případě, že zásilka chybí nějaký výrobek nebo chybí ,prosím, kontaktujte a pošlete nám fotky, budeme znovu odeslat chybějící zboží /zásilka na vás, nebo plnou náhradu.

Funkce 3 Závěsy pro ložnice
vzor Příze Barvené
Materiál 100% Polyester
Zpracování Příslušenství Náklady Vyloučeny
Dropshipping Ano
useage dekor
Otevírání a Zavírání Metoda Levé a Pravé Biparting Otevřený
Funkce 2 Okenní Záclony Obývací Pokoj
Formát LANO
Vlastní Ano
Styl Moderní
Funkce Translucidus (Stínování Sazba 1%-40%)
Vzor Typu ROSTLINA
Použitelné Typ Okna Byt Okna
Typ Instalace Montáž Na Strop
Technics Tkané
Umístění Okna
Funkce 1 Kuchyně Záclony
Typ Závěs
Doprava Zdarma Ano
Použití Kancelář

Napsat recenzi

Geometrické Závěsy Geometrický Vzor Retro 60. let, Styl, Barvy, Čtverce, Kruhy Složení Obývací Pokoj Závěsy Okna Ložnice Oranžová

Geometrické Závěsy Geometrický Vzor Retro 60. let, Styl, Barvy, Čtverce, Kruhy Složení Obývací Pokoj Závěsy Okna Ložnice Oranžová

Vítejte na návštěvě mého obchodu:Materiál: 100% Eco-Friendly Polyesterové vlákno Barva: Jako obrázek Velikost:(Šířkaxvýška) Vlastní Velikost:Prosím, Kontaktujte Prodávajícího Před Místem Objednávky Tipy: Pro správnou plnost, panely by měly měřit 2-3 krát šířka koupelna Prosím,

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty