USB Silniční Kolo Anti-krádeže Alarm Lock, Automatická Brzda na Kole zadní Světlo, Dálkové Ovládání Bike Zadní Světlo MTB Bezdrátový Zvonek

Dostupnost: Skladem

560.43 Kč

1 120.65 Kč

-49 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Funkce:

*1. S vlastní dálkové ovládání, bezdrátový přenos a příjem signálu, signál je stabilní a silný, a může být použit přes stěny.

*2. One-tlačítko obrany, přesné a stabilní dálkové ovládání od 0-50 metrů, vysoká citlivost, 105-108 decibel alarm objem.

*3. 108 vysoké decibelů, varování kolemjdoucí, 40 lumenů, jasnější světla, bezpečnější cestování.

*4. Inteligentní světlo vnímání, auto light automaticky detekuje okolní světlo, světlo je světlé a světlo je tma, a auto svítí, když je tma, která může zachránit energie pro baterie.

*5. 800mAH lithium baterie, USB nabíjení, micro rozhraní, vhodné pro různé metody nabíjení a životnost baterie je zaručena.

*6. Když kolo brzdí a zpomaluje, zadní světla bude inteligentně sledovat. Maximální jas světla bude vždy na dobu 3 sekund, aby se zabránilo zadní-end kolize a zajistit bezpečnost jízdy.

Specifikace:

Materiál: ABS+PC

Barva: černá (jako na obrázku)

Velikost: Lampa 50*43*42 mm. Dálkové ovládání 58*38*15 mm

Hmotnost: cca 66g zadní světlo

Lampa korálky: COB

Vodotěsné hodnocení: IP65

Alarm decibel: 105-108db

Host baterie: 800mAh dobíjecí lithium baterie

Dálkové ovládání baterie: alkalické baterie 12V27A

Elektrické vyzvánění: klasické elektrické vyzvánění, napodobil alarm zvuky, ostré a vysoké penetrace vyzvánění.

Poznámka: Dotkněte se pruhu pro první čas na 3 sekundy, a během 2-12 sekund po upozornění, dotknout se ho znovu, bude alarm 30 sekund;

Nepokládejte budík do blízkosti vašich uší, aby se zabránilo poškození sluchu stisknutím tlačítka nebo alarm; děti je přísně zakázáno, aby se hrát!

Obsah Balení:

Zadní světlo * 1

Dálkové ovládání * 1

Dálkové ovládání základně * 1

Sedlo upevňovací držák * 1

Sedadla po upevňovací držák * 1

Kapela * 2

Ruční * 1

USB nabíjecí kabel * 1

Soubor instalace nástroje * 1

Těsnění * 2

Poznámka:

1. Všechny fotografie jsou profesionálně barevně, ale vzhledem k rozdílu v okolního světla, a zobrazit nastavení zařízení, tam může být nějaké rozdíly mezi obrázky, které vidíte a předměty samy o sobě. Prosím, pochopit, že.

2. Data se ručně měří, může tam být nějaké odchylky, ale to nemá vliv na použití.

Číslo Modelu YL202608E
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

USB Silniční Kolo Anti-krádeže Alarm Lock, Automatická Brzda na Kole zadní Světlo, Dálkové Ovládání Bike Zadní Světlo MTB Bezdrátový Zvonek

USB Silniční Kolo Anti-krádeže Alarm Lock, Automatická Brzda na Kole zadní Světlo, Dálkové Ovládání Bike Zadní Světlo MTB Bezdrátový Zvonek

Funkce: *1. S vlastní dálkové ovládání, bezdrátový přenos a příjem signálu, signál je stabilní a silný, a může být použit přes stěny. *2. One-tlačítko obrany, přesné a stabilní dálkové ovládání od 0-50 metrů, vysoká citlivost, 105-108 decibel alarm objem. *3.

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty