5KUSŮ/Lot 1x16 SM LC/ UPC PLC Vlákno Splitter pigtail optický splitter

Dostupnost: Skladem

587.33 Kč

645.40 Kč

-8 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

1x16 SM LC/ UPC PLC Vlákno Splitter pigtail optický splitter

Funkce

*Vynikající Mechanické,Malé Rozměry *Vysoká Spolehlivost *Nízké průchozí útlum a nízké Polarizace Závislé ztráty *Vysokou kanál počítá *Vynikající Ekologické Stability a Široce Používané

Aplikace

*FTTx Nasazení(GPON/BPON/EPON) *Kabelové televize (CATV) *Local area networks (LAN) *Zkušební zařízení *Pasivní optické sítě(PON)

Specifikace

Číslo Modelu LC/ UPC PLC Vlákno Splitter
Vlákno Typ Single Mode
Velikost 10*10*10
Certifikace NIC
Položka Délka 1m
Typ Konektoru SC/APC
Značka AUA
Kompatibilní TP-link
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

5KUSŮ/Lot 1x16 SM LC/ UPC PLC Vlákno Splitter pigtail optický splitter

5KUSŮ/Lot 1x16 SM LC/ UPC PLC Vlákno Splitter pigtail optický splitter

1x16 SM LC/ UPC PLC Vlákno Splitter pigtail optický splitter Funkce *Vynikající Mechanické,Malé Rozměry *Vysoká Spolehlivost *Nízké průchozí útlum a nízké Polarizace Závislé ztráty *Vysokou kanál počítá *Vynikající Ekologické Stability a Široce Používané Aplikace *FTTx

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty