Originální auto power okno zavřít/otevřít systém pro Mazda Cx-5 4 okna srolovat automaticky, zdarma a rychlé dodání

Dostupnost: Skladem

785.67 Kč

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Originální auto power okno zavřít/otevřít systém všechny zásuvky pro Mazda

Cx-5 4 okna srolovat automaticky, zdarma a rychlé dodání

Prosím, laskavě zkontrolujte, zda vaše auto okna konektoru ( pozice je uvnitř ovladače

dveře panel ), ne-li stejné, možná budete ztrácet peníze.

Funkce:>>>>>>.................................................................................

A,okna jsou uzavřeny automaticky, když je auto zamčené

B,4 okna mohou být uzavřeno jeden po druhém

C,Snadná instalace, všechny jsou zásuvky, není třeba snížit nebo připojte všechny dráty

D, Bezpečné položky, bez poškození původní auto

Vezměte prosím na vědomí : (1)Jsme rádi, aby vám pomohou vybrat vhodnější produkt, ale mohl bys, prosím, na vědomí

váš model vozu a auto roku(2), Jsme prodávat s návodem, jednoduché k instalaci.

Fotografie produktu:>>>>>>

Vybavené Auto Modely:>>>

Pro Mazda Cx-5(Rok po roce 2010)

Výhody Produktu:>>>>>>

Balení Show:>>>>>>

Jednoduché malé krabičce zabalené s silné ochranu produktu

Dodací Údaje:>>>>>>

1,Pracovní dny(ne včetně svátků) obvykle 3-7 dnů DHL/UPS/TNT/EMS, pokud vaše objednávka je méně než 10pcs.Pokud vaše objednávka více než 100ks, to trvá 7-10 dní, aby dobře připravit, pokud objednávka QTY je více než 500sets, to trvá 20-35 dní, aby dokončit výrobu, pro větší MNOŽSTVÍ, pls zkontrolujte naše prodeje o přesný čas doručení před odesláním platby na nás, Pokud na výrobku označena ?Doprava Zdarma?, budeme platit náklady na dopravu kurýrní.Kupující potřebuje pouze zaplatit za produkt(y) a dovozní daň, pokud je to nutné.Doprava zdarma zemích jako následující:>>>>>> USA, Kanada, Mexiko, Austrálie, Spojené Království, Německo, Francie, Itálie, Belgie, Švédsko, Švýcarsko, Holandsko, Monako, Lucembursko, Norsko, Španělsko, Irsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Dánsko, Maďarsko, Nový Zéland, Japonsko, Jižní Korea, Vietnam, Singapur, Malajsie, Tchaj-wanu, Macao, Hongkong, Bulharsko, Kypr, Estonsko, Lotyšsko, Litva, Malta, Slovensko, česká Republika, Maďarsko, Rumunsko, Guernsey, San Marinem, Jersey, Pákistán, spojené arabské EMIRÁTY, Bahrajn, Írán, Katar, Kuvajt, Jordánsko, Turecko, Irák, Izrael, Libanon, Omán, Saúdská Arábie, Súdán, Sýrie, Jemen, Chile, Costa Rica, Dominikánská Republika, Peru, Argentina, Brazílie, Kuba, Jamajka, Uruguay, Antigua, Aruba, Bahamy.Pokud nejste z jedné z výše uvedených zemí, prosím, kontaktujte nás před nákupem.Nejlepší Servis A Záruky :>>>>>> 1,máte 7 dnů, kontaktujte nás a 10 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše eBay ID.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.obuv-olomouc.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Dopravu zpět hradí Kupující 5.12 měsíců Záruka Výrobce za vady zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí).Doplňky přijít s 3-měs záruka. 6. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se k nám v rámci záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné).Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky.NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky na nabízení a vítězství v této aukci!Vaše Cenné Zpětná vazba:>>>>>> Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!O Nás:>>>>>>>................................................................................

Ověřování :>>>>>>

\

Zákazníci Navštíví :>>>>>>

Název Modelu LY=B06-110
Cert. CE ISO 9001 GMC
Model Vozu Pro Mazda Cx-5 Rok po roce 2010
Auto Příslušenství Auto Okna Blíž
Funkce auto windows zavírání
originální dálkové ovládání Ano
barva černá
Značka LY-LEAMORE
místo původu P. R. C
Speciální Funkce Uzavření okna
Výkon Vynikající
Hmotnost Položky 0.4KG
canbus režimu Ano
Materiál ABS

Napsat recenzi

Originální auto power okno zavřít/otevřít systém pro Mazda Cx-5 4 okna srolovat automaticky, zdarma a rychlé dodání

Originální auto power okno zavřít/otevřít systém pro Mazda Cx-5 4 okna srolovat automaticky, zdarma a rychlé dodání

Originální auto power okno zavřít/otevřít systém všechny zásuvky pro Mazda Cx-5 4 okna srolovat automaticky, zdarma a rychlé dodání Prosím, laskavě zkontrolujte, zda vaše auto okna konektoru ( pozice je uvnitř ovladače dveře panel ), ne-li stejné, možná budete ztrácet

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty