NOVÝ JIŽNÍ MENŠÍ GALAXY G1 GNSS RTK 1+1

Dostupnost: Skladem

123 828.27 Kč

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

konfigurace seznamu

Host hlavy *2

Šroub vysílač/přijímač anténa *2

Lithium baterie *4

Lithium baterie nabíječka 1

případech*2

vysoké nohy*2

X3 příručka *1

Příručka datové linky * 1

Příručka jeden držák*1

Rádio 35W* 1

Víceúčelový kabel*1

GPS uhlíkových vláken tyče*1

JIŽNÍ Galaxy G1, nová generace integrovaných RTK systém s menší velikostí a inovativní design, vede směr nové generace RTK s vynikající výkon, nabízí vysoce účinné a inteligentní mapování zkušeností pro zákazníky. To není jen menší, je to lepší, všude.

Balení A Doprava

Externí rádiový vysílač (standardní dodávky)

Naše vysokorychlostní bezdrátové digitální rádio je integrované s deset let rádio konstrukční a výrobní zkušenosti z JIHU, kterým se přijímá rádiové frekvence a digitální zpracování, baseband technologie zpracování, klimatizace, přenosová rychlost dosahuje až 19200bp, vysokofrekvenční emise energie shora 25W, spolehlivý výkon, silný stability ,je vhodnější pro RTK v terénu.

RTK pouzdro

Pohodlné RTK pouzdro je přizpůsobené pro geodetické pracovníků, která přijímá dvojí oxford tabby textilie a YKK průmyslové vodotěsný zip. To má silný abrazivní odolnost a nepromokavost. Mezitím unikátní batoh design snižuje těžké břemeno práce v terénu.

Mapování software

Galaxy G1 RTK mapování systém může vybavený s JIŽNÍ profesionální geodetické, software pro speciální odvětví, jako je strojírenství hvězda, SurvCE, FieldGenius a tak dále.

Inženýrství star (standardní dodávky): je to naše jádro, geodetické, software, hlavní funkce jsou podrobně průzkum, vytyčovacímu bodu, linie, souřadnicový systém, transformace a tak dále. Je to silný a efektivní software pro RTK průzkum.

Značka LETER
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Země/Region Výroba Čína
Model G1
MPN 0791262966448
UPC 0791262966448
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

NOVÝ JIŽNÍ MENŠÍ GALAXY G1 GNSS RTK 1+1

NOVÝ JIŽNÍ MENŠÍ GALAXY G1 GNSS RTK 1+1

konfigurace seznamu Host hlavy *2 Šroub vysílač/přijímač anténa *2 Lithium baterie *4 Lithium baterie nabíječka 1 případech*2 vysoké nohy*2 X3 příručka *1 Příručka datové linky * 1 Příručka jeden držák*1 Rádio

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty