433Mhz Univerzální Bezdrátové Dálkové Ovládání Přepínač AC 110V 220V 30A Relé 1CH Přijímač a RF 433 Mhz Dálkový ControllerDIFODA

Dostupnost: Skladem

247.23 Kč

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Potřebujeme tě! Ať dropshipping začít! -Žádná Faktura, žádné ceny na pozemku -hromadné CSv Drop Shipping ·Rychlá Loď do 48 hodin s výjimkou dovolené nebo ve všední den ·můžeme loď USA přes epacket. a prosím, zanechte vzkaz, když si vybrat epacket.https://www.obuv-olomouc.cz/store/5055191 modname=ckeditor

Balení Seznam:

Tři možnosti jsou následující:

1) 1 Přijímač a 1 RC

Přijímač (QC-KR2201B-4

) * 1ks (

patří Shell

)

Dálkové Ovládání

* 1ks (včetně baterie

)

2) 1 Přijímač

Přijímač (QC-KR2201B-4

) * 1ks (

patří Shell

)

SPECIFIKACE

1. Pracovní Napětí: AC 110V - 250V

2. Max Zatížení: 30A Relé, Odporové zatížení≤25A, Indukční zatížení≤20A

3. Pracovní Frekvence:433Mhz

4. Příjem Citlivost:-104dBm

5. Funkce volba:Momentální / Toggle / Západkou

6. Modulace Režim:ZEPTEJTE se

7. Odpovídající Režim: Inteligentní Učení kódu

8. Výstupní Režim:Suchý kontakt /Napěťový výstup

9. Shell:Ano

10. Pracovní teplota : -30~+70

11. Rozměr:60x40(mm)

Návod:

O Pracovní režim :

Momentální : stiskněte tlačítko dálkového ovladače , relé připojí, uvolněte tlačítko dálkového ovladače , relé dis-spojuje.

Přepínač : Stiskněte jednou tlačítko dálkového ovladače , relé připojeno , stiskněte dvakrát tlačítko dálkového ovladače , relé dis-spojuje .

Západkou : stiskněte tlačítko dálkového ovladače, relé připojeno, stiskněte na dálkovém tlačítko B, relé dis-connect.

Nastavení pracovního režimu:

Vymazání kódu :

Stiskněte učení tlačítko na přijímači pro 8 krát , kódy se bude čistit .

Po clearning kód, všechny dálkové ovládání nemůže fungovat, nic víc.

Učení kód : (momentální)

Stiskněte učení tlačítko(na Přijímači) jednou čas , LED (na Přijímači)bude blikat jednou. Když LED svítí, stiskněte tlačítko dálkového ovládání(chcete-li nechat to naučit), LED (na Přijímači)budou blikat 3 krát a pak se vypne, Učení k úspěchu.

Učení kód : ( Přepínání )

Stiskněte učení tlačítko(na Přijímači) 2 x LED (na Přijímači)bude blikat 2 krát. Když LED svítí, stiskněte tlačítko dálkového ovládání(chcete-li nechat to naučit), LED (na Přijímači)budou blikat 3 krát a pak se vypne, Učení k úspěchu.

Učení kód : ( Západkou )

Poznámka: Pokud se rozhodnete pro aretační režim , aby se dozvědět více, dálkové ovládání , musíte se naučit dvě různá tlačítka , poprvé dozvěděl, je pro "O", podruhé se naučil na "OFF".

Například : tlačítko A = NA , tlačítko B = OFF

Stiskněte učení tlačítko(na Přijímači) 3 x LED (na Přijímači)budou blikat 3 krát. Když LED svítí, stiskněte tlačítko dálkového ovládání(chcete-li nechat to naučit), stiskněte tlačítko dálkového ovladače, LED blesk pro 3 krát . Stiskněte tlačítko dálkového ovladače B, Led blesk pro 3 krát . Po 3 sekund , LED indikátor bude vypnutý , Učení k úspěchu.

A=, B = OFF .

POZNÁMKA 1 :

Systém lze uložit pro 25 ks dálkové ovladače , jestliže dálkový získat více než 25 ks , t, že přijímač přestane fungovat, nebo nefunguje správně.

POZNÁMKA 2 :

Přijímače v našem obchodě jsou především používány spolu se souvisejícími produkty v naší společnosti. Pokud chcete použít vlastní vysílač, prosím, potvrďte, zda je pracovní frekvence, typ čipu a odolnost proti vibracím vašeho vysílače jsou v souladu s našimi. Pokud ne, bude se jim nepodaří, aby odpovídaly.

POZNÁMKA 3:

1. Prosím, nejsou účtovány operace, měli byste vypnout napájení a ovládání po testování a správné elektrické energie.

2. Prosím, okamžitě změnit baterie pokud dálkové ovládání napětí je nedostatečné (napětí baterie je nedostatečné, a obecně dostat se blízko vysílací )

3. Věnujte, prosím, pozornost, aby se zabránilo kovové masky,velké zařízení ,silné elektromagnetické rušení podal při použití bezdrátové RF produktů,a vyhnout se příliš krátké vzdálenosti mezi dálkovým ovládáním a přijímačem palubě .

4. Prosím, vyhnout se abnormální použití výrobku.Abnormální použití sníží výkon produktu a života, kdy se vážně může poškodit výrobky, a dokonce nebezpečné pro vaše bezpečí .

Použití Elektrické Dveře,Automatické závěsy,Osvětlení,Spínače,Univerzální
Původ KN(Původu)
Značka difoda
PCB rozměr 53.8*31.2 mm
Modulace Režim ZEPTEJTE se
Frekvence 433 MHz
Certifikace CE
Výstup Terminálu NE, NC
Odpovídající Režim Inteligentní Učení kódu
Číslo Modelu KR2201B-4
RF pracovní mód superheterodyn
Shell Ano
Podpora APLIKACE NO
Klidový Proud 8.5 mA
Balíček No
Pracovní Napětí AC 85V 110V 220V
Kanál 1
Bezdrátová Komunikace RF
Pracovní Vzdálenost Bezdrátové Dálkové Ovládání Přepínač 20 metrů výše v otevřeném prostoru

Napsat recenzi

433Mhz Univerzální Bezdrátové Dálkové Ovládání Přepínač AC 110V 220V 30A Relé 1CH Přijímač a RF 433 Mhz Dálkový ControllerDIFODA

433Mhz Univerzální Bezdrátové Dálkové Ovládání Přepínač AC 110V 220V 30A Relé 1CH Přijímač a RF 433 Mhz Dálkový ControllerDIFODA

Potřebujeme tě! Ať dropshipping začít! -Žádná Faktura, žádné ceny na pozemku -hromadné CSv Drop Shipping ·Rychlá Loď do 48 hodin s výjimkou dovolené nebo ve všední den ·můžeme loď USA přes epacket. a prosím, zanechte vzkaz, když si vybrat epacket.https://www.obuv-olomouc.cz/store/5055191

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty